Stopka

SEVERIN Elektrogeräte Gmb

Röhre 27

59846 Sundern

Tel.: +49 2933 – 98 20

Fax: +49 2933 – 98 23 33

E-mail: information@severin.de

Dyrektorzy zarządzający: Dr. Joyce Gesing, Ulrich Cramer

Rejestr handlowy Arnsberg,

Nr Krajowego Rejestu Sądowego (HBR) 232

Nr identyfikacji podatkowej:DE 123 88 05 15

Wyłączenie odpowiedzialności

Treść oferty internetowej – Spółka SEVERIN Elektrogeräte GmbH (dalej zwanej „SEVERIN”) nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość udostępnionych informacji. Wszystkie oferty są niezobowiązujące i niewiążące. SEVERIN wyraźnie zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełniania lub usuwania części strony internetowej lub całej oferty, lub do czasowego lub stałego zaprzestania publikacji bez wcześniejszego powiadomienia. Hiperłącza – Niniejsza witryna internetowa zawiera odnośniki do zewnętrznych witryn internetowych stron trzecich, na które nie mamy wpływu. Za treści witryn, do których prowadzą odnośniki, odpowiedzialny jest wyłącznie właściwy operator. Prawa autorskie – Grafiki, dokumenty, pliki wideo i teksty zawarte na tej stronie są chronione prawem autorskim. Powielanie lub wykorzystywanie tych mediów, zwłaszcza w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych, jest zabronione, jeżeli nie uzyskano pisemnej zgody SEVERIN.

Informacje dla konsumentów zgodnie z rozporządzeniem (UE) nr 524/2013:

W ramach rozporządzenia w sprawie internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich platforma internetowego rozstrzygania sporów Komisji Europejskiej jest dostępna pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Nasz adres e-mail: information@severin.de

Podmiot odpowiedzialny w rozumieniu § 18 ust. 2 Umowy państwowej w sprawie mediów: Alexander Kolisch, Röhe 27, D-59846 Sundern